ZUSAH1.3X2.5
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH1.3X2.5
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 1.3mm Wide 2.5mm
Auf Lager : 3
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.098" (2.50mm)
Width / Cross Section 0.051" (1.30mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.201" (5.10mm)