ZUSAH1.3X32.7
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH1.3X32.7
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 1.3mm Wide 32.7m
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.287" (32.69mm)
Width / Cross Section 0.051" (1.30mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.390" (35.30mm)