ZUSAH1.5X10
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH1.5X10
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 1.5mm Wide 10mm
Auf Lager : 1113
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.394" (10.00mm)
Width / Cross Section 0.059" (1.50mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.512" (13.00mm) 1/2"