ZUSAH1.5X100
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH1.5X100
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 1.5mm Wide 100mm
Auf Lager : 173
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 3.937" (100.00mm)
Width / Cross Section 0.059" (1.50mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 4.055" (103.00mm)