ZUSAH1.5X15.5
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH1.5X15.5
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 1.5mm Wide 15.5m
Auf Lager : 6
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.610" (15.50mm)
Width / Cross Section 0.059" (1.50mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.728" (18.50mm)