ZUSAH1.5X17.5
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH1.5X17.5
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 1.5mm Wide 17.5m
Auf Lager : 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.689" (17.50mm)
Width / Cross Section 0.059" (1.50mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.807" (20.50mm)