ZUSAH1.5X19
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH1.5X19
Hersteller:
USA Sealing
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 1.5mm Wide 19mm
Auf Lager : 306
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.748" (19.00mm)
Width / Cross Section 0.059" (1.50mm)
Color Black
Mfr USA Sealing
Cross Section Shape Round
Material Buna N (Nitrile NBR)
Package Bulk
Hardness 70 Shore A
Product Status Active
Diameter - Outside 0.866" (22.00mm)