ZUSAH1.5X21
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH1.5X21
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 1.5mm Wide 21mm
Auf Lager : 161
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.827" (21.00mm)
Width / Cross Section 0.059" (1.50mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.945" (24.00mm)