ZUSAH1.5X22
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH1.5X22
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 1.5mm Wide 22mm
Auf Lager : 243
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.866" (22.00mm)
Width / Cross Section 0.059" (1.50mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.984" (25.00mm)