ZUSAH1.5X23
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH1.5X23
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 1.5mm Wide 23mm
Auf Lager : 20
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.906" (23.00mm)
Width / Cross Section 0.059" (1.50mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.024" (26.00mm)