ZUSAH1.9X6.4
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH1.9X6.4
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 1.9mm Wide 6.4mm
Auf Lager : 14
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.252" (6.40mm)
Width / Cross Section 0.075" (1.90mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.402" (10.20mm)