ZUSAH1.9X6.8
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH1.9X6.8
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 1.9mm Wide 6.8mm
Auf Lager : 313
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.268" (6.81mm)
Width / Cross Section 0.075" (1.90mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.417" (10.60mm)