ZUSAH1.9X7.2
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH1.9X7.2
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 1.9mm Wide 7.2mm
Auf Lager : 10
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.283" (7.19mm)
Width / Cross Section 0.075" (1.90mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.433" (11.00mm)