ZUSAH1.9X8
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH1.9X8
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 1.9mm Wide 8mm I
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.315" (8.00mm)
Width / Cross Section 0.075" (1.90mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.465" (11.80mm)