ZUSAH1X100
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH1X100
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 1mm Wide 100mm I
Auf Lager : 3
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 3.937" (100.00mm)
Width / Cross Section 0.039" (1.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 4.016" (102.00mm)