ZUSAH1X10.5
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH1X10.5
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 1mm Wide 10.5mm
Auf Lager : 27
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.413" (10.50mm)
Width / Cross Section 0.039" (1.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.492" (12.50mm)