ZUSAH1X11
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH1X11
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 1mm Wide 11mm ID
Auf Lager : 453
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.433" (11.00mm)
Width / Cross Section 0.039" (1.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.512" (13.00mm) 1/2"