ZUSAH1X11.5
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH1X11.5
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 1mm Wide 11.5mm
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.453" (11.50mm)
Width / Cross Section 0.039" (1.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.531" (13.50mm)