ZUSAH1X13
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH1X13
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 1mm Wide 13mm ID
Auf Lager : 541
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.512" (13.00mm)
Width / Cross Section 0.039" (1.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.591" (15.00mm)