ZUSAH1X14
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH1X14
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 1mm Wide 14mm ID
Auf Lager : 231
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.551" (14.00mm)
Width / Cross Section 0.039" (1.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.630" (16.00mm)