ZUSAH1X18.5
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH1X18.5
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 1mm Wide 18.5mm
Auf Lager : 9
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.728" (18.50mm)
Width / Cross Section 0.039" (1.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.807" (20.50mm)