ZUSAH2.4X34.6
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH2.4X34.6
Hersteller:
USA Sealing
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 2.4mm Wide 34.6m
Auf Lager : 14
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.362" (34.60mm)
Width / Cross Section 0.094" (2.40mm)
Color Black
Mfr USA Sealing
Cross Section Shape Round
Material Buna N (Nitrile NBR)
Package Bulk
Hardness 70 Shore A
Product Status Active
Diameter - Outside 1.551" (39.40mm)