ZUSAH2.5X21
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH2.5X21
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 2.5mm Wide 21mm
Auf Lager : 21
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.827" (21.00mm)
Width / Cross Section 0.098" (2.49mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.024" (26.00mm)