ZUSAH2.5X21.5
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH2.5X21.5
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 2.5mm Wide 21.5m
Auf Lager : 7
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.846" (21.50mm)
Width / Cross Section 0.098" (2.49mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.043" (26.50mm)