ZUSAH2.5X26
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH2.5X26
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 2.5mm Wide 26mm
Auf Lager : 8
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.024" (26.00mm)
Width / Cross Section 0.098" (2.49mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.220" (31.00mm)