ZUSAH2.5X27
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH2.5X27
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 2.5mm Wide 27mm
Auf Lager : 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.063" (27.00mm)
Width / Cross Section 0.098" (2.49mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.260" (32.00mm)