ZUSAH2.5X32.5
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH2.5X32.5
Hersteller:
USA Sealing
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 2.5mm Wide 32.5m
Auf Lager : 9
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.280" (32.50mm)
Width / Cross Section 0.098" (2.49mm)
Color Black
Mfr USA Sealing
Cross Section Shape Round
Material Buna N (Nitrile NBR)
Package Bulk
Hardness 70 Shore A
Product Status Active
Diameter - Outside 1.476" (37.50mm)