ZUSAH2.5X35.5
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH2.5X35.5
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 2.5mm Wide 35.5m
Auf Lager : 18
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.398" (35.50mm)
Width / Cross Section 0.098" (2.49mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.594" (40.50mm)