ZUSAH2.5X38
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH2.5X38
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 2.5mm Wide 38mm
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.496" (38.00mm)
Width / Cross Section 0.098" (2.49mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.693" (43.00mm) 1-11/16"