ZUSAH2.5X38.5
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH2.5X38.5
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 2.5mm Wide 38.5m
Auf Lager : 12
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.516" (38.50mm)
Width / Cross Section 0.098" (2.49mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.713" (43.50mm)