ZUSAH2.5X46
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH2.5X46
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 2.5mm Wide 46mm
Auf Lager : 10
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.811" (46.00mm)
Width / Cross Section 0.098" (2.49mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.008" (51.00mm)