ZUSAH2X11
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH2X11
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 2mm Wide 11mm ID
Auf Lager : 350
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.433" (11.00mm)
Width / Cross Section 0.079" (2.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.591" (15.00mm)