ZUSAH2X110
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH2X110
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 2mm Wide 110mm I
Auf Lager : 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 4.331" (110.00mm)
Width / Cross Section 0.079" (2.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 4.488" (114.00mm)