ZUSAH2X112
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH2X112
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 2mm Wide 112mm I
Auf Lager : 2
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 4.409" (112.00mm)
Width / Cross Section 0.079" (2.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 4.567" (116.00mm)