ZUSAH2X118
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH2X118
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 2mm Wide 118mm I
Auf Lager : 12
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 4.646" (118.00mm)
Width / Cross Section 0.079" (2.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 4.803" (122.00mm)