ZUSAH2X123
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH2X123
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 2mm Wide 123mm I
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 4.843" (123.00mm)
Width / Cross Section 0.079" (2.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 5.000" (127.00mm)