ZUSAH2X135
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH2X135
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 2mm Wide 135mm I
Auf Lager : 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 5.315" (135.00mm)
Width / Cross Section 0.079" (2.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 5.472" (139.00mm)