ZUSAH2X140
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH2X140
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 2mm Wide 140mm I
Auf Lager : 25
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 5.512" (140.00mm)
Width / Cross Section 0.079" (2.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 5.669" (144.00mm)