ZUSAH2X143
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH2X143
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 2mm Wide 143mm I
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 5.630" (143.00mm)
Width / Cross Section 0.079" (2.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 5.787" (147.00mm)