ZUSAH2X14.5
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH2X14.5
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 2mm Wide 14.5mm
Auf Lager : 14
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.571" (14.50mm)
Width / Cross Section 0.079" (2.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.728" (18.50mm)