ZUSAH2X148
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH2X148
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 2mm Wide 148mm I
Auf Lager : 19
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 5.827" (148.00mm)
Width / Cross Section 0.079" (2.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 5.984" (152.00mm)