ZUSAH2X149.5
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH2X149.5
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 2mm Wide 149.5mm
Auf Lager : 32
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 5.886" (149.50mm)
Width / Cross Section 0.079" (2.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 6.043" (153.50mm)