ZUSAH2X150
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH2X150
Hersteller:
USA Sealing
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 2mm Wide 150mm I
Auf Lager : 3
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 5.906" (150.00mm)
Width / Cross Section 0.079" (2.00mm)
Color Black
Mfr USA Sealing
Cross Section Shape Round
Material Buna N (Nitrile NBR)
Package Bulk
Hardness 70 Shore A
Product Status Active
Diameter - Outside 6.063" (154.00mm)