ZUSAH2X156
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH2X156
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 2mm Wide 156mm I
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 6.142" (156.00mm)
Width / Cross Section 0.079" (2.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 6.299" (160.00mm)