ZUSAH2X16
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH2X16
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 2mm Wide 16mm ID
Auf Lager : 764
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.630" (16.00mm)
Width / Cross Section 0.079" (2.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.787" (20.00mm)