ZUSAH2X160
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH2X160
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 2mm Wide 160mm I
Auf Lager : 189
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 6.299" (160.00mm)
Width / Cross Section 0.079" (2.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 6.457" (164.00mm)