ZUSAH2X17
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH2X17
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 2mm Wide 17mm ID
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.669" (17.00mm)
Width / Cross Section 0.079" (2.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.827" (21.00mm)