ZUSAH2X17.5
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH2X17.5
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 2mm Wide 17.5mm
Auf Lager : 4
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.689" (17.50mm)
Width / Cross Section 0.079" (2.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.846" (21.50mm)