ZUSAH3.1X39.4
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH3.1X39.4
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 3.1mm Wide 39.4m
Auf Lager : 16
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.551" (39.40mm)
Width / Cross Section 0.122" (3.10mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.795" (45.60mm)