ZUSAH3.1X44.4
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAH3.1X44.4
Beschreibung:
Buna-N O-Ring - 3.1mm Wide 44.4m
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.748" (44.40mm)
Width / Cross Section 0.122" (3.10mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.992" (50.60mm)